Viešbučio aprašymas L'etoile Hotel 4*
Teritorijos plotas 3750 м²
// Atnaujinta 23 sausio 2023
Kainų grafikas
Į šį viešbutį kelionių nėra
Numerių tipai
Prieš žmogus
Уборка номера – ежедневно, смена белья – 2 раза в неделю, room service (по часам, платно).
Prieš žmogus
Prieš žmogus
Paslaugos viešbutyje
- Renovacijos metai: 2015
Kainų grafikas
Į šį viešbutį kelionių nėra
Atostogavome su draugais ir apskritai puikiai praleidome laiką ! Vieš butis paliko gerą į spū dį . Personalas buvo dė mesingas ir draugiš kas, visada pasiruoš ę s padė ti. Vieta tiesiog puiki – vos kelios minutė s pė sč iomis iki privataus paplū dimio. Jū ra š vari, promenad... →a graž i, o atmosfera maloni.
Kambariai jaukū s ir š varū s, o kambarių tvarkymas puikus. Maistas taip pat buvo puikus – pasirinkimas buvo geras, ir kiekvienas rado kaž ką sau. Yra nedidelė sporto salė , bet joje yra viskas, ko reikia.
Tarp trū kumų – reikia mokė ti už belaidį internetą . Be to, paplū dimiu vaikš to erzinanti moteris, raginanti nueiti į kokią nors odinių drabuž ių parduotuvę – nerekomenduojame tam gaiš ti laiko ir nuotaikos.
Taip pat nerekomenduojame kelionių organizatoriaus siū lomos paž intinė s ekskursijos – tai tiesiog tipiš ka per brangi apsipirkimo ekskursija, visiš kas laiko š vaistymas. Po to už sisakė me ekskursijas su Irina vietinė je agentū roje netoli vieš buč io (jei iš eisite pro pagrindinį vieš buč io į ė jimą (iš registratū ros) ir eisite link jū ros kairė je? nsu tur). Likome patenkinti; viskas puikiai pavyko.
Marmario miesto centrą lengva pasiekti oranž ine juostele paž ymė tu mikroautobusu; bilietas į vieną pusę kainuoja apie 60 lirų . Taip pat yra jū rinis taksi. Centras labai graž us: ilga promenada, jachtos, kavinė s ir turgus – malonu vakare pasivaikš č ioti.
Apskritai mū sų atostogos buvo teigiamos ir į simintinos; iš vykome puikios nuotaikos!
griūti
Likome labai patenkinti savo vieš nage! Dė mesingas personalas. Puiki vieš buč io vieta. Privatus paplū dimys 2 minutė s pė sč iomis nuo vieš buč io. Dž iaugiamė s, kad yra sporto salė , maž a, bet su viskuo ko reikia! Man taip pat patiko maistas, kiekvienam skoniui ir pomė giui. Kamb... →ariai š varū s ir patogū s ! Paplū dimio rankš luosč iai iš duodami už už statą . Neapsigaukite kelionių organizatoriaus paž intinė s kelionė s - tiesiog sugaiš ite laiką (ekskursija į parduotuvę nepalankiomis kainomis). Ekskursijos po to, kai buvome apgauti iš paž intinė s ekskursijos, nebuvo imtasi iš atskiro gido jie buvo paimti iš Irinos vietinė je agentū roje (jei paliksite pagrindinį vieš buč io iš ė jimą (iš registratū ros pusė s) ir eisite link jū ros kairė je Insu turo pusė je (buvo patenkinti). , daugelis kavinė s, jachtos palei pakrantę , didelis turgus. Apskritai viskas patiko, pozityvios atostogos.
griūti
Likome labai patenkinti savo vieš nage! Dė mesingas personalas. . .
Likome labai patenkinti savo vieš nage! Dė mesingas personalas. Puiki vieš buč io vieta. Privatus paplū dimys 2 minutė s pė sč iomis nuo vieš buč io. Pasidž iaugiau, kad yra sporto salė , maž a, bet su viskuo ko reik... →ia!
Man taip pat patiko maistas, kiekvienam skoniui ir pomė giui Kambariai š varū s ir patogū s.
Wi-Fi mokamas
Graž i krantinė , draugiš ki turkai ir jū ra!
Paplū dimio rankš luosč iai suteikiami už už statą .
Mikroautobusai su oranž ine juostele važ iuoja į Marmario centrą , jie kainuoja tris liras į vieną pusę , yra taksi. Centre labai graž i krantinė , daug kavinių , pakrantė je jachtos, didelis turgus.
Apskritai man viskas patiko, pozityvi š ventė .
griūti
Poilsis su TEZ-turu. Apgyvendinimas: kambarys triukš mingas, kondicionierius centrinis, vė sina silpnai, labai triukš minga, rankš luosč iai keič iami kiekvieną dieną , lovos keič iamos 1 kartą , vonia už sikimš usi visa kita, niekas nebandė valyti, Televizorius neveikė , pakeitė nauj... →u, veikė.2 kanalai. Svarbiausia yra 24 valandas per parą , 7 dienas per savaitę sklindantis triukš mas iš kaimyninio vieš buč io. Greito maisto gė rimas. Paplū dimys netoli, jū ra puiki.
griūti
Į sikū rę s netoli paplū dimio, paplū dimys yra perpildytas, daug ž monių . Kambarys apgailė tinas, televizorius neveikė , kasdien ateidavo kaž ką taisyti, kambaryje nė ra dvigubų langų , stiklai tiesiog praleidž ia visą parą triukš mą iš galingiausio kondicio... →nieriaus. kaimyniniame vieš butyje, centrinis oro kondicionierius kambaryje yra silpnas ir triukš mingas. Vidutinė s kokybė s maistas, daug greito maisto. Nepatiko aptarnavimas. Spektaklis primityvus, 80% pensininkų iš Europos ilsisi. niekam nerekomenduoju.
griūti
Pasirinkome vieš butį Letual /L, Etoile/.
Apskritai mes jau buvome Turkijoje 3 kartus, bet visada važ iuodavome į Kemerą / į Goynuk / ir visada likome labai patenkinti. Š į kartą nusprendė me pakeisti kryptį ir pasirinkome Marmarį , nes. Nusprendė me važ iuoti spontaniš kai / o sezon... →o metu / ypač nebuvo iš ko rinktis, o kainos š iek tiek nustebino.
Letual mums kainavo du suaugusieji ir septynerių metų vaikas
3300 USD už standartinį kambarį su „viskas į skaič iuota“ maitinimu 2 savaites. Iš skridome į Dalamaną , nedelsdami, operatorė mus pasitiko puikiai, nuvaž iavo 2 valandas iki Icmelerio.
Vieš butis iš karto davė raktus nuo kambario, pakilome į.3 aukš tą ir tada mane iš tiko š okas - kambarys 15 kv. m, o sienos nelygios, o su iš sikiš imais ir į dubomis, kas sukuria nepatogumų , kai juda. Vonios kambarys yra ta pač ia kryptimi – dviem ž monė ms labai sunku iš siskirstyti net į š oną .
Baldai visi aptriuš ę , net než inau, kokių metų televizorius, vienas naktinis staliukas ir dvi lempos. Tualetinis staliukas neturi š viesos. Tiesa, mus nudž iugino balkonas – paprastas. O š ioje Papa Carlo spintoje turė jome „ilsė tis“ 2 savaites. Taigi mes atsidū rė me tik pirmoje kelionė je į už sienį.1996 m. , bet nuo to laiko kiek vandens nutekė jo po tiltu ir atostogaujame 2 kartus per metus, nors vieš buč ius visada rinkausi pati, bet tada patikė jau savo vyrui, ką pasirinkti Turkijoje 4 ž vaigž dutė s visada yra tinkamos.
Jie daiktų neskyrė , todė l nusprendė me ryte papraš yti didesnio kambario. Eime pasivaikš č ioti, o tada vakarienė . Penkios minutė s nuo kambario ir mes jau paplū dimyje, už akmens mesti yra prieplauka.
Vakarienė buvo visai padori, o apskritai maistas atitiko keturių ž vaigž duč ių vieš butį . Pusryč iai visur kaip blynai, kiauš inienė - eilė je 15 minuč ių , o likusius rinkitė s - darž oves, uogienę , medų , dribsnius, vaisius, bet jų kepiniai nesvarbu, 3-4 rū š ių į vairių formų suktinukai, bet visi už vieną paragauti / Aš jų neturiu valgau - man nerū pi /, bet mano vyrai mane gerbia, todė l turė jo valgyti duoną - labai skaniai baltą ir pilką . Pietū s irgi gana - sriuba, visada karš ta mė sa, viš tiena, ž uvis iš kepta skaniai ne aš triai, kad vaikai galė tų valgyti viską , garnyrus, salotas, darž oves, vaisius.
Vakarienei taip pat. Maistas geras – arbū zai, melionai, apelsinai, obuoliai kasdien, vynuogė s, slyvos, persikai ne visada. Gė rimai restorane prie baro, patys į sipilkite vandens ir vyno. Š iame vieš butyje pusryč iai nuo 7 iki 10 val. , pietū s nuo 12.45 iki 14 / taip tik 1 valanda 15 minuč ių . o jei ateini i restorano atidaryma ar po 15min tada gali nerasti laisvos vietos ir tas pats su vakariene geriausia ateiti pries 40min. prieš už darant /, pietū s nuo 14.30 iki 15.30 / tiksliai nepamenu, nes nebuvo - gruzdintos bulvytė s, mė sainiai, darž ovė s /, popietė s už kandis 16.30-17.30 / arbata, kava ir dviejų rū š ių bjaurios bandelė s /, vakarienė nuo 19.30 iki 21.30 / taip, taip, tik 2 val. /.
Taigi patys matote AL gana savotiš kas, gė rimai visą dieną prie baseino bare natū raliai nemokami, nors arbatą ir kavą iš gė rė me tik porą kartų ir alaus, vakarieniaudami paragavome vyno - viskas patiko.
Trū ksta vieš buč io teritorijos. Pats vieš buč io pastatas yra G formos, per vidurį lauko baseinas ir irklavimo baseinas, š one į strigo "teniso aikš telė " ir ž aidimų aikš telė , visi tokio pat dydž io kaip lė lių namelyje. Š tai ir viskas. teritorijoje, taip pat prie baseino yra teniso stalas.
Animacija - irgi manau, kad trū ksta, 3 merginos pakaitomis už siima gimnastika - ryte 20 min. , po pietų vandens aerobika 20 min. o vakare apvalus š okis su vaikais 15min. Tiesa, kiekvieną vakarą prie baseino ateina muzikantas ir groja, o vokieč iai su malonumu jo klauso ir geria alų .
Paplū dimys - per nedidelį pė sč ių jų taką /smė lį ir maž ą galaką / š iam vieš buč iui nemokama, gultai ir skė č iai taip pat nemokami, č iuž inys už pinigus /bet jo visai nereikia/.
Jū ra š vari, nors laiveliai š alia, į ė jimas geras, temp. vandens buvo 25 gr. Na, toks š io vieš buč io apraš ymas. Pakeiskite numerį - praš au 560 USD ir perkelkite / nors aš nemač iau numerio. pinigų buvo gaila, jie pasiė mė.1200 USD su savimi į Turkiją ir visada gyrė.700 USD /.
Kai atvyko mū sų gidas, suž inojome, kad mū sų vieš butis pagal vietinius standartus yra beveik penketas, tuo į sitikinome po promenados į kaimyninius vieš buč ius. Netoliese buvo vieš butis "Aqua" 5, beveik nesiskyrė nuo mū sų - irgi be teritorijos ir su tuo pač iu baseinu, animacija tokio pat lygio.
Vieš butis "JOY" mus tiesiog nustebino - baisus są vartynas, nors 5. Bet tada buvo visai kitokie vieš buč iai "Marti la Perla" 4 - labai graž us ir rajonas geras ir animacija / ką pavyko pamatyti ir iš girsti / ir " Marti Resort" 5 - mielos, bet gana pretenzingos /vakarinė s suknelė s ir visa tai/.
Kai pirkome bilietus, mums buvo pasakyta, kad musu viesbutis naujas, todel niekas jame nebuvo ir rusai ten nesiilsi, o tikrai mes buvome vieninteliai rusai visame viebutyje, bet del "naujojo" naujiena mū sų rinkoje, nes mū sų kelionių organizatoriai anksč iau su juo nedirbo, ten ilsisi beveik tik vokieč iai ir yra viskuo patenkinti - viskas paprasta ir tenkina, jiems daugiau nieko nereikia.
Ir visi rusai yra „Marty La Perla“ ir „Marty Resort“, bet rupū ž ė mane sutraiš kė.4100 USD kainavo „Marty La Perla“, o mes tik geguž ė s mė nesį nuvykome į Kubą už.5000 USD, taigi 4100 USD Turkijai yra iš tvirkimas. .
Apskritai kainos už viską tiesiog atos - benzinas 2 litrai, ledai / vieš butyje už pinigus / 1 USD pigiausi, o už kandis gatvė je trims / sriuba, maž a pica ir sultys / 25 pigiausias. Gamta ž inoma labai graž i – kalnai ir puš ys visai netoli miestelio / graž esni nei Kemere/.
Pats Icmeleris labai š varus ir jaukus miestelis, yra net vandens kanalas / kaip Venecija / labai vaizdingas, ypač vakare. Turkai labai draugiš ki ir atsakingi, visada stengiasi ką nors pasakyti rusiš kai.
Natū ralu, kad į ekskursijas iš Teza nevaž iavome - iš sinuomojome automobilį arba leidomė s į ekskursijas gatvė je / visada tai darome, daug pigiau ir be problemų /. Nuvaž iavome į Pamukalle, Dalyan, Knidos, Datca, Gekovo, mano vyras plaukė plaustais / yra nepaprastai patenkintas /. Pamukalla ir Dalian buvo minios ž monių , todė l mane labai nervino.
Kartą važ iavome į Marmarį – tai Siaubinga!!! . Maš inos praktiš kai nė ra kur statyti, geguž inė s demonstracija ir purvas ant krantinė s, visur kaukia muzika, apskritai koš maras / beje, Marmaryje muzika groja iki 4 ryto, o Ič meleryje iki 12 nakties /, tad rinkitė s kur gyventi 2 savaites ypač su vaiku.
Iš važ iuojant pusė autobuso taip kalbė jo - "viskas gerai, gamta graž i, bet daugiau č ia nevaž iuosiu" ir aš tokios nuomonė s, manau, kad nė ra ko palikti tokius pinigus Kemerui galė tų važ iuoti į penketuką , o rusai yra 70%, man patinka, nors vyras ir sū nus buvo labai patenkinti ir net nenorė jo iš vykti.
griūti