Viešbučio aprašymas Crystal Admiral Aqua Collection 5*
Teritorijos plotas 50000 м²
// Atnaujinta 25 gegužės 2026
Kainų grafikas
Į šį viešbutį kelionių nėra
Numerių tipai
128 кв.м, макс. 4+2 чел., гостиная, 2 спальни с дверьми, 2 ванные комнаты, room-service (платно), дополнительная кровать (стандартная), уборка в номере - ежедневно, смена постельного белья - 2 раза в неделю
Prieš žmogus
Prieš žmogus
46 кв.м, макс. 3/4 чел., 2 спальни с дверьми, ванная комната, room-service (платно), дополнительная кровать (стандартная), уборка в номере - ежедневно, смена постельного белья - 2 раза в неделю
Prieš žmogus
Prieš žmogus
Prieš žmogus
Prieš žmogus
128 кв.м, макс. 2+2 чел., гостиная, спальня с дверью, 2 ванные комнаты, room-service (платно), дополнительная кровать (стандартная), уборка в номере - ежедневно, смена постельного белья - 2 раза в неделю
Prieš žmogus
Prieš žmogus
Prieš žmogus
Prieš žmogus
Prieš žmogus
Paslaugos viešbutyje
- Renovacijos metai: 2019
Kainų grafikas
Į šį viešbutį kelionių nėra
Š iuo metu č ia atostogaujame; mū sų lū kesč iai buvo daug didesni.
Pradė kime nuo š ių dalykų : priė mimas nuostabus, daug erdvė s, graž u, visiems už tenka vietos atsipalaiduoti, o maistas skanus, iš skyrus kepyklė lę . Kiekvieną dieną yra skirtinga mė sa, ... → salotos, ž uvis ir garnyrai. Kasdien valgau jū ros gė rybių , į skaitant kalmarus, krevetes ir kreveč ių salotas, esame valgę midijų.
Dar vienas pliusas: visi à la carte restoranai yra nemokami; tereikia ateiti, ir jei yra vietos, iš karto esi pakviestas. Iš bandė me ž uvies restoraną , kuris buvo skanus ir turė jo nuostabų vaizdą į jū rą . Teritorija š vari, o aptarnavimas gana greitas.
Manome, kad yra ir daugiau neigiamų dalykų , ir paaiš kinsiu, kodė l: praė jusiais metais buvome „Crystal Prestige“, todė l turime su kuo palyginti, bet ž inojome, kad tai tas pats tinklas ir koncepcija ta pati. Taip pat ž iū rė jome vasaros ir rudens „youtube“ vaizdo į raš us ir didelio skirtumo nepastebė jome...
Taigi!
Ne kiekviename bare yra toks pat gė rimų pasirinkimas, todė l norint rasti tai, kas jums patinka, teks bė gioti tarp barų , bet tai nė ra problema, jei personalas kalba už sienio kalbomis.
Tač iau kai kurie iš jų nekalba nei rusiš kai, nei turkiš kai, kaip ir valytojai...Kepyklė lė buvo visiš kas nusivylimas. Ten nieko nebė ra iš ankstesnių metų , viskas tas pats, primityvu, ir nebė ra ledų indeliuose, tik kauš eliai ant vaflinio ragelio.
Jie nebetiekia kosmetikos buteliukuose; jie turi tik vieną dozatorių , kuriame yra gelis, š ampū nas ir muilas.
Tai nė ra pigus vieš butis, bet koncepcija buvo suprastė jusi.
Gaila, kad jie to než inojo anksč iau.
griūti
Prieš kelionę atsiliepimuose neradau atsakymų į kai kuriuos klausimus, todė l raš au pati. Gal kam nors pravers.
Poilsis nuo balandž io 30 iki geguž ė s 7 d. Baseinai š alti! Vieš buč io darbuotoja pasakė , kad jie neš ildomi. Tai didž iausias minusas. Kai kurie plaukia, bet mes ned... →rį some. Net tas, kuris yra kambaryje, taip pat š altas. Bet važ inė jomė s vandens č iuož yklomis, kaž kodė l vanduo ten atrodė kiek š iltesnis.
Apie infrastruktū ros ir pramogų trū kumą už vieš buč io ribų taip pat tiesa. Visa kita buvo puiku. Matyt, tik sezono pradž ioje, vieš butis buvo už pildytas iki pusė s, o personalas už aptarnavimą ir draugiš kumą galė jo skirti visas penkias ž vaigž dutes. Animacija kiekvieną vakarą yra skirtinga ir labai į domi tiek vaikams, tiek suaugusiems.
Apie kū dikių maistą . Valgykloje patiekia saldž ias tyreles stiklainiuose, jogurtus kaip mū sų augalas ir sultis su š iaudeliu. Kompozicijos ten ne tokios š varios kaip pas mus, bet bent kaž kas. Darž ovių ir mė sos tyrelių nė ra, savo pasiė mė me iš namų.
Yra tik viena mikrobangų krosnelė bulvių koš ė s stiklainiams š ildyti ir yra pagrindinė s restorano salė s (valgomojo) gale, vaikų zonoje už spalvotos tvoros. Vieš buč io teritorijoje yra prekybos centras, yra vienos firmos miš inukai kū dikiams, jei staiga kam prireiks. O sauskelnių irgi yra, bet super brangu (5 kartus brangiau nei Rusijoje). Patogu, kad valgomajame yra aukš tos kė dė s su vienkartiniais sandariais stalo į rankiais ir seilinukais.
Norė dami patekti į prekybos centrą , nemokamu autobusu važ iavome į odų ir kailių parduotuvę , o grį ž tant buvome nuvež ti į Novamall prekybos centrą . Grį ž ome taksi už.25 USD. Prekybos centras priima tik Liras.
griūti
Maistas beveik monotoniš kas, o saldumynų daž niausiai visai nė ra, tiesiog neskanu. Puikiai valosi tiek kambariuose, tiek bendrose patalpose, paskirstymo metu kartais pila maistą taip, lyg už viso to nesumokė tum iš anksto, maisto asortimentas ir skanumas labai priklauso nuo virė jų kaitos. Vynas buvo tik vi... →etinis ir taip pat priklauso nuo vakarė lio, taip pat sultys. Panaš u, kad kava yra tirpi ir gana pigi, turkiš ka kava, tai vienintelė paruoš ta kava ir jos galima į sigyti tik vienoje vietoje.
Vieš nagė s metu susidarė į spū dis, kad vieš butis perpildytas, arba kaip visada taupoma, gultų paplū dimyje ir prie vandens parko neuž teko. Nesu bandž iusi blogesnio skonio deš ros gaminių , net kaž ką panaš aus į virtą kiaulieną ir ji tiesiog neskani, vieną kartą iš bandž iau visas platinamas deš reles bet kokia forma, antrą kartą nebuvo noro bandyti, maž as asortimentas vaisiai, sultys, vaisiai daž nai bū davo neprinokę ar sugedę . Didž iulė pagarba animatoriams, kurie diena iš dienos dirbo, kad patiktų sveč iams, iš jų nepasakysi, kad sezonas baigiasi, o jie jau iš sekę . Kiekviena diena yra kaip pirmoji diena, ir tai tikrai sunku.
Visa kita yra mano vaizdo į raš ų apž valgoje - https://www.youtube.com/watch? v=wTT9j-KUG4I
griūti
Registracija pavyko, greitai ir be problemų , bet š iaip tai tik kepurė...Maistas monotoniš kas, iš mė sos: tik viš tiena ir kalakutiena, ž uvis: eš eriai ir skumbrė s, jū ros produktų nė ra kaip klasė , vaisiai nė ra subrendę , importinio alkoholio kaip rū š ies nė... →; ra, tik vietinis ir ne pač ios aukš č iausios kokybė s, eilė s prie maisto, neš varū s stalai, kankinami darbuotojai. Vieš butyje 60% gyventojų turkai, vokieč iai ir keli rusai, kambariuose ne pirmas š viež umas, chalatai ir š lepetė s neleidž iami, buvo valomi kiekvieną dieną , bet kaž kodė l pamirš o papildyti mini barą , patalynė buvo pakeista paskutinę dieną prieš iš vykimą , o vė liau ir po nedidelio skandalo. Visa problema už sukti į restoraną net už pinigus, reikia anksti keltis ir iki 8:00 nusileisti į registratū rą , stovė ti eilė je. Paplū dimio rankš luosč iai iš duodami laiku nuo 8:30, jei mė gstate anksti ryte eiti prie jū ros, palikite ją vakare. Remontas neš viež ias: kilimas lygus, plytelė s ant lifto grindų skilinė janč ios, sienos susidė vė jusios, liftuose tvanku (neveikia ventiliacija). Tai netraukia 5 *, 2500 USD už č igoną ((((
griūti
Nuotraukose viesbutis daug geresnis nei realybeje! ! vaziavome is tujos, kambariai lyg ir neblogi, BET, valant kambari, lova papuoš ė gė lė mis, ko pasekoje visa lova skruzdė lė s ! ! maistas monotoniš kas, indai neš varū s !! ! ! Tris kartus pasitaikė sugedę s maistas. Loš imo automatai vaikams, te... →nisas, viskas mokama, (nors apraš yme raš o nemokamai) yra vaikiš ka animacija, vakare koncertai amfiteatre neblogi, bet bū na momentų kurių ne vaikams. Turkų labai daug. Grį ž ę iš ekskursijos(per kelionių organizatorių )pamirš o telefoną autobuse(iPhone 7), rado po 10min. Pradė jo ieš koti geografinė s vietos, bet telefonas buvo jau iš jungtas, gidai į susirinkimą nevaž iavo, sakė nieko neį vyko, nors mus atvež ė paskutiniai, vieš buč io darbuotojai taip pat nevaž iavo į susirinkimą , ( na gerai, mū sų už kalbė jimas ) apskritai vieš butis paliks į spū dį (ir tai ne faktas) tik tiems, kurie pirmą kartą už sienyje)) NEREKOMENDUOJU! ! ! Nesuteikia 5 ž vaigž duč ių , solidž ios 3! ! !
griūti
Vieš butis į sikū rę s dykvietė je, toli nuo gyvenvieč ių , artimiausia yra už kelių kilometrų – Manavgato kaimas. Iš privalumų – normalios pirtys, į sk. Turkiš kas hamamas, animacija vaikams. Minusai – prasta ir menka virtuvė , patiekalų kokybė palieka daug norimų rezu... →ltatų , beveik nė ra ž uvies, prastai iš plauti indai, kurie dė l antisanitarinių są lygų gali prisidė ti prie virusinių ž arnyno ligų . Be to, paplū dimys yra kitapus kelio (greitkelio), reikia eiti pož eminiu tuneliu. Paplū dimys akmenuotas, nesutvarkytas, yra didelių akmenų .
griūti
Turkijoje esame ne pirmą kartą , jau buvome „Crystal“ tinkle....matė me savo minusų , kurie nesugadino bendro į spū dž io, bet š ito dar nematė me....Mes nesame kaprizingi ž monė s..... bet č ia neį manoma atsispirti. Vaikinai ten mū sų nelaukia, mes ne ž monė s....niekas ta... →u nepades, isskyrus tavo turistus, personalas vienas kitam kalnas, turistas ne zmogus. Maistas monotoniš kas ir, tiesą pasakius, neskanus, indai nuskeltais kraš tais - bet tai smulkmena, atvirai neš varu!!!!! ! ! Neuž tenka š akuč ių , neuž tenka vietų , rado stalą , padė jo salotų - fu, iš kvė pė , stalas į muš tas, aš einu pagrindinio patiekalo, tu ateik - salotų nė ra, yra kitų ž monių . stalas. . . nepalikite maisto sekundei, jie tuoj pat iš mes. Papraš ius duoti š akutę seka atsakymas, neuž tenka, palaukite kol atsilaisvins ir iš skalaukite!!! ! Maistas jau atvė sę s..... Ir taip kiekvieną dieną . Darbuotojai pavargo nuo turistų , aiš ku, kad mes jiems nereikalingi, bet jei ir klausia, tai atvirai nemandagū s !! ! Animacijos nė ra, kartą per dieną smiginis ir viena gimnastika - viskas !! ! ! . . negaliu pasakyti be aš arų...taip trumpai - nesą monė , nuobodu. Bandė me derė tis su fotografu, sulaukė me š lykš taus atsako, grasinimų iš keldinti ir kad turė sime problemų vieš butyje. Nuė jome ir registratū roje iš reiš kė me pasipiktinimą , po pusvalandž io atvedė pas mus vyrą , administratorė pasakė , pasikalbė kite su juo. Mes kalbė jome. . . nulis reakcijų.... savo tinklapyje paraš ė oficialią pretenziją vieš buč iui, tik po to sekė vieš buč io atsipraš ymas, bet ne fotografo, na, ač iū už tai. Atvykome naktį , viduje viskas š viež ia ir nuvilia, iš kart nusprendž iau paraš yti savo apž valgą . Jū ros gė rybių iš viso nė ra, nelaukite, kiekvieną dieną yra viena ta pati kepta ž uvis!!!...Vaisiai neprinokę , meluoju, svarainiai prinokę – tiek! Jū ra superinė , paplū dimys kaip ir visur, viskas gerai, truputi š iukš lių , bet visur taip, į spū dž io negadina smulkmena. Kambariai GERAI valomi, kiekviena diena paliko 1 eura, kambariai standartiniai Crystal, viskas GERAI. Rankš luosč iai seni ir susidė vė ję , bet š varū s. DĖ MESIO! ! ! iš duoda laiku, viską apgalvoja ir nepraleidž ia, jei reikia, pasiima iš anksto. Pabendravus su turistais ir pasikliaudamas savo patirtimi ir į spū dž iais, darau iš vadą : Kas Turkijoje pirmą kartą , turi maž iau nusiskundimų , patyrusiam turistui tai ne 5, o 3 ž vaigž dutė s (nors ir nebuvau 3, bet Spė ju), maistas ir patiekalai yra atviras pasityč iojimas. Tikrai nerekomenduoju š io vieš buč io! ! ! Rajone yra 2 parduotuves, vaziuoti i miesta pas kitus, autobusas vaziuoja idealiai, nesunku susigaudyti. Sė kmė s vaikinai!
griūti
Vieš butis superinis, tik iki vieš buč io ilgai važ iuoti. . . Kambarys geras, dviejų aukš tų , kasdien valo. . Maisto daug. . . Už kandž iauti galima visą dieną , vanduo, gė rimai, alkoholiniai ir nealkoholiniai visą dieną!! ! ! Daug baseinų , vaikiš ki suaugusieji, č iuo... →382; yklos. . . Yra ką veikti! ! ! Man labai patiko! ! ! Tik tiek, kad 2 aukš te, dviejų aukš tų kambaryje, buvo š iek tiek karš ta. . . Ir taip viskas super! ! Ypač š eimoms! ! ! ir daug pramogų suaugusiems! Jū ra labai sū ri, vaikai nenorė jo eiti ir vietoj smė lio prie vandens akmenukai nelabai gerai, bet super vieš butis ir super atostogos! ! ! Ač iū!!! ! Tikiuosi sugrį ž ti!! ! !
griūti
Pats vieš butis labai geras. Iš minusų...iš vienos pusė s kitoje kotedž o pusė je upelis (rupū ž ė s kurkia), nė ra kur eiti, pliaž as skersai kelio palei pož emį (nejauč iamas). Iš pliuso pusė s, kaip ir visi kristalai, geras maistas, aptarnavimas, gera animacija.
Papl$... →3; dimio smė lis su akmenukais. Paplū dimyje yra baras. Viskas skanu ir tvarkinga. Diskoteka puiki. Š ioje srityje vis dar yra daug ž monių ((
griūti
Sveiki visi! ) Norite atsipalaiduoti be problemų , be š urmulio ir patirti daug nepamirš tamų į spū dž ių ? Tada jū s esate vieš butyje - Crystal Admiral Resort Suites & Spa 5 *! Jei ž emė je yra rojus, tai jis tikrai yra! ! ! Pasistengsiu trumpai, bet bijau, kad nepavyks, nes į spū dž... →; iai vis dar neleidž ia į sijausti į darbo ritmą ir kasdienybę . )) Draugė , tegul Dievas jai ilgai gyvena, ką tik geguž ė s pabaigoje patraukė mane už ausų pailsė ti, pietinė je Sidė s dalyje, š iame nuostabiame vieš butyje! Nieko gero nesitikė jau - skrydis, ne sezono metu ir t. t. Apskritai, atskridome ir prasidė jo pasaka! ) Susitikome oro uoste, nuvaž iavome į vieš butį , o tuo pač iu tai buvo mini ekskursija po Sidę . Per 5 minutes jie susitvarkė , lagaminus į kambarį atvež ė patys, turė jome laiko pietums). Vakarienė ! Tai buvo ne pietū s, o kaž kas nuostabaus! Š vediš kas stalas - 8 mė sos patiekalai (verš iena, jautiena, kalakutiena, viš tienos filė ir daugelis kitų ). ), visada keptas upė takis, nesuskaič iuojami garnyrai, salotos, ž alumynai, vaisiai, desertas! Koks desertas! Gė rimai: arbatos, kava kiekvienam skoniui, turkiš kas airanas, vanduo, baras! Ir tai yra pusryč iams, pietums ir vakarienei, į vairū s patiekalai, aš tikiu, kad jie nepasikartojo, aš norė jau iš bandyti viską ! Kambarys 3 aukš te su balkonu su vaizdu į jū rą ! Kambaryje: TV, š aldytuvas, seifas, internetas! , duš as. Aplink liftus, jokios eilė s, nors poilsiautojų buvo daug. Pač iame vieš butyje yra pakankamai poilsio zonų , kiekvienam skoniui - sofos, foteliai. Dizainas kitoks. Didž iulių.2 baseinų teritorijoje vanduo š iltas, š varus, gultai visada iš trinti. Pamaž u artė ja prie jū ros! O jū ra! Paplū dimys su gultais saulė je ir po baldakimu, kaip jums patinka, tiksliau, kas jau gana į degę , jie pasirinko gultus po baldakimu. ) Ir aš taip pat. ) Paplū dimyje yra kaž kas panaš aus į kavinę , visada š alti gė rimai kiekvienam skoniui, mė sainiai, karš ti už kandž iai. Alkanas neliksi! ) Niekada nenorė jau palikti jū ros, sū rus vanduo su maž ais pakrantė s ė riukais visada traukė ir ž avė jo! Tik š iek tiek daugiau jū sų dė mesio! Personalas dė mesingas, draugiš kas ir paslaugus. Visi ž ino savo verslą , profesionalai! Nuobodž iauti neleido, dieną paplū dimyje ir vieš buč io teritorijoje animatoriai rengdavo į vairias varž ybas, o vakarais linksmindavo ekspromtu į rengtame amfiteatre. Gyva muzika, š okiai, karaokė – kiekvieną vakarą ! Pailsė kite iš š irdies! Ač iū visam vieš buč io personalui už nuostabią vieš nagę ! Su susiž avė jimu ir pagarba Zhanzhigitova Alfiya. Linksmai ilsė kitė s š iame vieš butyje! ! !
griūti