Viešbučio aprašymas Тарас Бульба 2*
// Atnaujinta 03 rugpjūčio 2022
Kainų grafikas
Į šį viešbutį kelionių nėra
Kainų grafikas
Į šį viešbutį kelionių nėra
Apsistojome vieš butyje „Taras Bulba“ ir buvome visiš kai suž avė ti autentiš ka atmosfera ir idealia vieta š alia tvirtovė s. Kambariai labai š varū s ir patogū s, o personalas mus pasitiko nuoš irdž iai svetingai. Atskiras pliusas – neį tikė tinai skanū s restorano patiekalai, tod... →279; l nuoš irdž iai rekomenduojame š ią vietą poilsiui!
griūti
Su draugais nusprendė me Naujuosius sutikti Kamyants mieste. Labai ž avė jo š io miesto architektū ra, jo istorija ir senovė s Ukrainos dvasia. Nusprendė me likti š iame vieš buč io komplekse ir sutikti Naujuosius jų restorane tuo pač iu laikas. naujų jų metų š ventimas, š i... →oje į staigoje buvo -850 UAH ž mogui. Mū sų buvo 5, tai yra 4250 UAH nuo stalo. Visi patiekalai kurie buvo nurodyti pokylio meniu tikrai buvo ir daugiau ar maž iau sutapo su š iuo są raš u. Kai susė dome prie stalo ir dė jomė s prie mums siū lomų patiekalų , tada sprendž iant pagal skonį atrodė , kad jie mū sų laukė nuo praeitų metų . Dauguma produktų aiš ku nebuvo š viež i. o iš nelaisvė s nepavyko iš plė š ti lė kš č ių ir triuš io, kuris buvo patiektas lė kš tė je su bulvė mis ir kuriame buvo 3 maž i gabalė liai penkiems. . O dabar viso konfiskumo kulminacija certa. Tai susidė jo iš to, kad pastebė jome, kaip prie gretimo staliuko, kur, beje, sė dė jo dvi moterys, kurios taip pat atš ventė Naujuosius metus, atneš ė tą pač ią "zuikio" lė kš tę . Pabrė ž iu, kad yra dvi jie ir mes penki. Po š ito fakto pradė jome lyginti patiekalus ir jų kiekius ant kitų stalų ir buvome š okiruoti. Patiekalų skaič ius, nepriklausomai nuo ž monių prie stalų skaič iaus BUVO VIENAS!! ! Tai yra , sumokė ję - 4250, ant mū sų stalo turė jome tiek pat maisto, kiek ir tie ž monė s, kurie mokė jo 1700 (už du)....Po to, kai padarė me pastabą ir pradė jome reikalauti paaiš kinimų , gavome tokį atsakymą :
-Visos porcijos atitinka valgiaraš tį . Jokio atsipraš ymo ar kompensacijos mums nebuvo suteikta. Baisesnio stalo ir apgaulė s naujais metais neturė jau. . .
griūti
Tikrai graž us vietinio ž avesio vieš butis. Malonus aptarnavimas, š vara, draugiš kas personalas, skanus maistas restorane.... →
griūti
Galiu pasakyti, kad vieš butis atitinka savo kainos kriterijus. Netoli miesto centro, erdvū s kambariai.
Kita problema – restoranas. Pavyzdž iui, kepsninė s turite palaukti 40 minuč ių , už sisakant prieš.1, 5 valandos, nuolat apie tai primindami. Porcijos nedidelė s. Maistas brangus, kaip ir provincijos mieste. P... →uodelis kavos, pavyzdž iui, 30 UAH. 100-120 UAH vienam asmeniui nevalgyk.
Patiekalų asortimentas labai ribotas, tai su są lyga, kad už sakymą galima daryti nuo ryto iki vakaro, manau galima rasti maisto visai dienai, bet, deja.
Pusryč iai, kurie į skaič iuoti į nakvynę , už sakomi kitą dieną tam tikru laiku, tač iau jų reikia palaukti 10-15 minuč ių . po nurodyto laiko.
Trumpai tariant, niekas į nieką nekreipia dė mesio, kaip Ukrainoje)
griūti
2012 m. geguž ė s š venč ių dienomis vieš butyje apsistojome vienai nakč iai. Vieš butis geras. Yra minusų , bet, mano nuomone, yra daugiau pliusų .
Privalumai:
Vieta. Ž inoma, tai ir yra didž iausias pliusas – pats senamiesč io centras.
Kaina. 300 UAH standartiniam kambariui su pusryč ... →iais.
Vieš butis jaukus.
Personalas labai draugiš kas.
Minusai:
Kambarys maž as.
Lova sena.
Ar turite nusiskundimų dė l valymo?
Vieš butis paliko teigiamą į spū dį . Rekomenduosiu savo draugams.
griūti
Pernai apsistojome vieš butyje. Pasirinkimas krito pirmiausia dė l vietos senojoje miesto dalyje. Buvome apsigyvenę iš kart atvykę į vieš butį (yra kaž kur 10-11 val. ), rytojaus pusryč iams iš anksto iš sirinkome meniu (bū na kelių rū š ių , bet pusryč iams porcijos u&... →#382; tenka). Kambarys antrame aukš te: jauki, didelė lova, š aldytuvas, televizorius (daug než iū rė ta), WI-FI kambaryje, kondicionierius, duš as, praustuvas (buvo š ampū nas ir muilas); kambarys š varus (aiš ku, kaip pas "generalinį inspektorių ", ne visuose kampuose ieš kojome dulkių . Bet iš pirmo ž vilgsnio jų nebuvo. Aiš ku, pro langą nesimato, bet mes ir ne ateikite pasė dė ti į kambarį...Yra kiemas su automobilių stovė jimo aikš tele ir rokeriu, į ė jimas į restoraną taip pat per kiemą (rū syje į rengtas labai š auniai).
griūti
Tiesiai prie reikalo:
Vieš butis pasirinktas dė l kelių priež asč ių :
1. Vieta Stryi mieste ir netoli visų pagrindinių lankytinų vietų , 10 min pė sč iomis iki tvirtovė s.
2. Nuotrauka atrodė jauki ir miela.
3. Kainos lyginant su „Amadeus“ ir „7 dienų “ yra daug priimtinesnė... → s.
Pirmas į spū dis: atvykome anksti, nebuvo daugiau 7, apsigyvenome be problemų , gal dė l to, kad kambarys buvo rezervuotas iš anksto. Mes paė mė me Junior Suite palė pė je 400 UAH. Nors taip vadinti neapsiverč ia liež uvis. Nuotraukoje jis atrodė geriau. Nelabai š varu, patalynė , nors ir š vari, bet keista, iš skalbta. Vonios kambarys drė gnas, o kriauklė nesandari.
Į kainą į skaič iuoti pusryč iai buvo prasti, pasirinkimo nebuvo. Jie liko alkani ir nuė jo valgyti į kitą vietą . Pats miestas mums labai patiko, senamiesč io atmosfera super. Iš principo visą dieną vaikš č iojome po miestą arba važ iavome į ekskursijas, todė l į vieš butį grį ž ome pavargę , bet patenkinti ir nelabai skyrė me kambariui dė mesio. Vieš nagė s metu niekas nesivargino nei tvarkyti kambario, nei keisti rankš luosč ių (beje, rankš luosč ių dž iovintuvas neveikė gerai, todė l jie liko drė gni, o jei nebū tume pasiė mę rankš luosč ių iš namų , Než inau, kas bū tų nutikę ).
Apatinė eilutė : miestas nuostabus, tikrai dar grį š ime, bet vargu ar apsistosime š iame vieš butyje
griūti
Esame labai patenkinti savo vieš nage Taras Bulba vieš butyje (Kamenets-Podolsky) 2011 m. sausio 6-8 d. (turą pirkome per Maskvos kelionių agentū rą Kandahar Tour). 6-tam mums buvo rezervuoti 3 standartiniai kambariai. Vienas kambarys buvo suteiktas dar prieš registracijos laiką , kad nesė dė tume koridoriuje... → su daiktais. Š is kambarys (26.2 aukš te pasirodė net didesnis nei kiti du kambariai 1 aukš te (11.12), kuriuos gavome vė liau. Viskas labai š varu, patogu. Mū sų kambaryje buvo dvigulė lova, fotelis-lova, drabuž ių spinta, stalas su kė dė mis, š aldytuvas + vonia. Taip pat buvo vienkartinė s š lepetė s, vienkartiniai dantų š epetė liai ir duš o ž elė . Vienintelis trū kumas buvo tai, kad duš as buvo su už uolaida, o vanduo laš ė jo ant grindų š alia jo. Turė jau naudoti kiaulė s rankš luostį , kad nuvalyč iau nuolatines balas.
Maistas restorane labai kokybiš kas ir skanus. Pusryč iams galima rinktis iš.2 kompleksų : kiauš inienė su darž ovių salotomis ir blynais arba makaronais su deš ra. Ir vakarienė , ypač Kū č ių vakarienė...Tiesiog fiziš kai negalė jome visko suvalgyti: kepta lydeka, keptos bulvė s, kukuliai su bulvė mis, vinaigretas, aspicai. . . Taip, ir padavė jas Nikolajus pasirodė esą s visko meistras. prekiauja - ir greitai patiekite / paš alinkite , ir ukrainietiš ka daina su gitara sugriež tinti. . . Mums Kū č ių vakarienei net vietiniai atlikė jai buvo pakviesti dainuoti (padainavo kelias dainas). Mums tai buvo nauja: juk Maskvoje Kalė dos taip plač iai paplitusios, su liaudies tradicijomis ir ritualais, ant stalo patiekiant Kalė dų kutya ir pan. , jos nė ra ypač š venč iamos...
Apskritai esame viskuo patenkinti ir esame dė kingi vieš buč iui Taras Bulba už tokį š iltą priė mimą . Beje, administratorė s visada buvo draugiš kos ir viską , ko mums reikia (kur ir kas yra, kur eiti), suflerdavo ir parodydavo, o internetas vieš buč io fojė gaudomas nemokamai. Apskritai manau, kad aptarnavimas vieš butyje yra aukš č iausio lygio. Visiems rekomenduoju š į vieš butį - gana pigus ir linksmas : )
griūti
Savaitgalį ilsė jomė s Kamenece ir apsistojome vieš butyje. Kambariai puikū s, administratorė s draugiš kos, net su š unimi leidome apsistoti, kambariai buvo rezervuoti iš anksto be jokio iš ankstinio apmokė jimo. Vieš buč io vieta labai svarbi – jis yra pač iame senamiesč io centre. ... →
Valgom nuolat viesbucio restorane, ka negaliu pasakyti, kvapas nelabai geras, aptarnavimas geras pagal tokio miesto standartus, likome labai patenkinti kainomis, viskas buvo skanu, o svarbiausia viskas is namu gaminiu yra tiesiogiai....jokiu obuoliu ir kiausiniu is prekybos centro ir tt . d. . . rekomenduoju visiems)))
griūti
ilsė josi Kamenece, apsistojo Taras Bulba, atsiliepimai buvo tik geri. Bet kai atvykome ir sumokė jome už nakvynę , paaiš kė jo, kad mums buvo duoti raktai nuo palė pė s, o ne į prasto kambario (kainuoja 400 UAH, tai nė ra maž ai!!! ) Buvome perkelti su skandalu. . Tada mergina pasakė , kad atvykimo... → dieną mums nereikė jo pusryč iauti, vė l turė jome iš siaiš kinti, mus pavaiš ino. Kambaryje viskas buvo labai š varu, bet 3 dienas nei viena valytoja net neatė jo š iukš lių pasiimti. Kam jos iš vis ten reikalingos??? ?
griūti