Viešbučio aprašymas A&O Hamburg Hammer Kirche 2*

„A&O City Hammer Kirche“ siūlo modernius kambarius su patogiais baldais. Rytais mėgaukitės gardžiais nemokamais savitarnos pusryčiais. Viešbučio vestibiulyje taip pat yra visą parą dirbantis baras. Dėl gerai išvystyto viešojo transporto tinklo lengvai pasieksite miesto centrą, Alsterio ežerą, Speicherstadt sandėlių rajoną ir daugybę parduotuvių.
Viešbučio kambariuose apsistojantys svečiai gali nemokamai naudotis plačiajuosčiu ir belaidžiu internetu 24 valandas per parą. Naudotis internetu virš šios ribos galima už nedidelį papildomą mokestį. // Atnaujinta 05 sausio 2023
Kainų grafikas
05
An
06
Tr
07
Th
08
Pn
09
Št
10
Sk
11
Pr
12
An
13
Tr
kovas
Į šį viešbutį kelionių nėra

Vieta

Šis viešbutis yra Hamburgo Hamm rajone, vos už 3 metro stotelių nuo pagrindinės geležinkelio stoties. Iš čia lengvai ir greitai pasieksite A1 ir A24 greitkelius.

Paslaugos viešbutyje

Baras, visą parą dirbanti registratūra, laikraščiai, kambariai nerūkantiems, šeimyniniai kambariai, liftas, greitas įregistravimas/išsiregistravimas, seifas, šildymas, bagažo saugykla, kelionių biuras, bilietų pardavimo paslauga.

Numeriai

68 kambariai.

Numeriuose

plaukų džiovintuvas, dušas, televizorius, kabelinė televizija, televizoriaus pultelis, tualetas, interneto prieiga, kabelinė televizija.
Kainų grafikas
05
An
06
Tr
07
Th
08
Pn
09
Št
10
Sk
11
Pr
12
An
13
Tr
14
Th
15
Pn
16
Št
17
Sk
18
Pr
19
An
kovas
Į šį viešbutį kelionių nėra

Panašūs viešbučiai

3 priežastys pasirinkti šį viešbutį
Kvalifikuotas personalas
Svečių ir jų turto saugumas
Funkcionalūs, gerai įrengti kambariai