Viešbučio aprašymas A&O Hamburg Hammer Kirche 2*

„A&O City Hammer Kirche“ siūlo modernius kambarius su patogiais baldais. Rytais mėgaukitės gardžiais nemokamais savitarnos pusryčiais. Viešbučio vestibiulyje taip pat yra visą parą dirbantis baras. Dėl gerai išvystyto viešojo transporto tinklo lengvai pasieksite miesto centrą, Alsterio ežerą, Speicherstadt sandėlių rajoną ir daugybę parduotuvių.
Viešbučio kambariuose apsistojantys svečiai gali nemokamai naudotis plačiajuosčiu ir belaidžiu internetu 24 valandas per parą. Naudotis internetu virš šios ribos galima už nedidelį papildomą mokestį. // Atnaujinta 05 sausio 2023
Kainų grafikas
29
Pr
30
An
31
Tr
gegužė
01
Th
02
Pn
03
Št
04
Sk
05
Pr
06
An
birželis
Į šį viešbutį kelionių nėra

Vieta

Šis viešbutis yra Hamburgo Hamm rajone, vos už 3 metro stotelių nuo pagrindinės geležinkelio stoties. Iš čia lengvai ir greitai pasieksite A1 ir A24 greitkelius.

Paslaugos viešbutyje

Baras, visą parą dirbanti registratūra, laikraščiai, kambariai nerūkantiems, šeimyniniai kambariai, liftas, greitas įregistravimas/išsiregistravimas, seifas, šildymas, bagažo saugykla, kelionių biuras, bilietų pardavimo paslauga.

Numeriai

68 kambariai.

Numeriuose

plaukų džiovintuvas, dušas, televizorius, kabelinė televizija, televizoriaus pultelis, tualetas, interneto prieiga, kabelinė televizija.
Kainų grafikas
29
Pr
30
An
31
Tr
gegužė
01
Th
02
Pn
03
Št
04
Sk
05
Pr
06
An
07
Tr
08
Th
09
Pn
10
Št
11
Sk
12
Pr
birželis
Į šį viešbutį kelionių nėra

Panašūs viešbučiai

3 priežastys pasirinkti šį viešbutį
Kvalifikuotas personalas
Svečių ir jų turto saugumas
Funkcionalūs, gerai įrengti kambariai