Viešbučio aprašymas Sharm Holiday Resort 4*
Teritorijos plotas 38000 м²
// Atnaujinta 30 spalio 2025
Kainų grafikas
Kelionės iš 1 107 €
dviems, 7 naktų,
su perskrydimu lėktuvu
Daugiau
Numerių tipai
Максимальная вместимость - 4 человека.
Prieš žmogus
Prieš žmogus
Prieš žmogus
Paslaugos viešbutyje
- Renovacijos metai: 2018
Kainų grafikas
Kelionės iš 1 107 €
dviems, 7 naktų,
su perskrydimu lėktuvu
Daugiau
Pradė siu nuo to, kad tai buvo mū sų pirmas kartas Egipte. Pasirinkome ekonominė s klasė s vieš butį , nes planavome tik ekskursijas ir paplū dimius.
Atvykome vė lai vakare, pavargę . Turistų vež iojimas į vieš buč ius tikrai nė ra smagus už siė mimas. Už trukome ... →pusantros valandos, nors oro uostas yra visai netoli. Papraš ė me ramaus kambario, nes turime sveikatos ir miego problemų . Jie sutiko, už simindami apie atlygį . Gavome „Alenka“ ir 3 arba 5 dolerius. (Tiksliai nepamenu, nes jau buvau apsvaigę s. ) Apie valandą laukė me neš ė jų . Ne kartą jų praš ė me, nes labai norė jome miegoti. Galiausiai, 3 val. nakties, pasiekė me savo kambarį . Tikrai nebuvo tylu – netoliese buvo kelias, o naktį daug eismo. Bet bent jau niekas nevaikš č iojo pro langus, todė l nusprendė me nepersikelti. 9 pastatas.
Apskritai kambarys buvo neblogas. Mums patiko kietos lovos (mes jas dieviname). Tač iau antklodė s buvo keistai susuktos. Antklodė s už valkalai buvo iš versti į iš orę , antklodė buvo permesta antklodė s už valkalo, dalis antklodė s kyš ojo, dalis buvo tuš č ia. Ir jie viską atsargiai pakiš o po č iuž iniu. Tai buvo tarsi miegmaiš is. Galbū t kai kurie ž monė s gali miegoti negalė dami tinkamai pajudė ti, bet mes negalė jome. Teko iš siimti antklodę , kas buvo gana sunku, o tada vė l pakiš ti paklodę po č iuž iniu. Tai buvo tikrai erzina. Antklodė buvo karš ta, matyt, skirta oro kondicionieriui. Kitaip viskas buvo daugiau ar maž iau gerai, nors ir pavargusi. O, ir už uolaidos! Tiksliau, tiulis – tikriausiai geriau juos visai nuimti. Dė mė s, skylė s – prastos bū klė s. Duš as labai senas, į skaitant ir tą dalį , iš kurios bė ga vanduo. Laimei, vanduo visą laiką buvo karš tas. Po kriaukle buvo nedidelis nuotė kis.
Vieš buč io teritorija š vari; Jie nuolat valo ir valo. Valgomajame labai tvanku!
Barmenas Mustafa yra tikras vieš buč io perlas. Jis tiesiog fantastiš kas! Jis gerai kalba rusiš kai ir papasakojo daug į domių dalykų apie gyvenimą ir paproč ius Egipte. Apskritai personalas puikus.
Paplū dimiai puikū s. Visada buvo daug vietos. Matyt, sezono į karš tyje jos nepakanka. Smė lio paplū dimyje vyksta š iokie tokie remonto darbai, statomi persirengimo kambariai (jie jau yra, bet dar nebaigti), bet tokiu tempu tai tikriausiai bus padaryta tik kitais metais. Yra daug naujų gultų (apie pusę ). Vietos daug. Tai gana ilgas atstumas, bet mes esame aktyvū s ž monė s, todė l mums nebuvo sunku. Koralų paplū dimyje vietos gerokai maž iau (jis labai per toli, ten galima nuvykti tik autobusu). Bet mums visada jos pakako, o kita vertus, tikriausiai dar nebuvo sezono į karš tis. Ten daug ž uvų . Jos plaukioja visur, tad nereikia toli plaukti. Kilimė liai puiki idė ja – jie plū duriuoja vandenyje, ir smagu ant jų gulė ti ir stebė ti ž uvis skaidriame vandenyje. Koralų batai bū tini, nes be jų ten labai sunku vaikš č ioti. Du kartus matė me rają , prie pat kranto. Ten nė ra jokio molo! Ta sugedusi molo dalis nepriklauso vieš buč iui! ! Tač iau maž ai kas apie ją ž ino, nes pakeliui į molą yra vos pastebimas ž enklas. Nors visi vieš buč iai galė jo naudoti tą pač ią molo dalį . Beje, ten galima nueiti pė sč iomis, jei gerai moki eiti lenta; mano berniukai tiesiog ė jo apač ioje. Bet ten reikia bū ti labai atsargiems. Ten visiš kai nereikia rizikuoti – paplū dimyje yra rifai. Pasiimk kaukę ir pirmyn.
Esmė . Mano nuomone, 3 ž vaigž dutė s. Daugiausia dė l maisto. Daug uodų (jie maž i ir nepagaunami, mus visus sukandž iojo, ir vos gavome jų , kad duotų fumigatorių ). Jų į kandimai visiš kai niež ti, tik raudonos dė mė s. Paskutinę dieną , tiksliau, naktį prieš iš vykimą , pamatė me tarakoną . Niekada anksč iau nebuvome matę . Nesupratau, kas tai buvo, ar kuris nors netyč ia į klydo, ar kaip nors kitaip. Ž inoma, mes jį nuž udė me. Turiu nuotraukų , bet jų neį kelsiu. O, ir pamirš au paminė ti: maž daug penktą dieną mus apgulė katė s. Palikome balkoną atvirą ir iš ė jome. Grį ž ome, o ten buvo katė s. Beje, mes labai mė gstame kates. Bet kai benamiai gyvū nai laksto po visas lovas, tai nė ra taip gerai. Iš esmė s tai mū sų kaltė ; reikė tų už daryti balkoną (kas paraš yta taisyklė se). Bet naktį miegojome jį atidarę , ir buvo malonu, oras buvo gaivus. O tada turė jome miegoti su į jungtu kondicionieriumi, nes naktį mū sų aplankyti ateidavo ir katė s. Tai iš tikrų jų ne vieš buč iui skirta ž inutė , o pastaba turistams (kurie paprastai mė gsta miegoti atidarytais langais).
Esame buvę tik keliose vietose, bet ten, kur buvome, maistas buvo ž enkliai geresnis. Apsistojome trijų ž vaigž duč ių vieš butyje Graikijoje – maistas buvo skanesnis ir į vairesnis, daug jū ros gė rybių (aš tuonkojų ir visokių ). Kodė l gi nepasisamdž ius geresnio virė jo? Apskritai, jei dar kartą vyktume į Š arm el Š eichą (o nevyksime, nes manome, kad tai ne pati geriausia vieta atsipalaiduoti), tikrai rinktumė mė s kitą vieš butį . Jei jums nerū pi maistas ir galite valgyti tą patį beveik kiekvieną dieną , jums č ia patiks.
P. S. Bū tinai leiskitė s į Petros turą ! Tai tiesiog fantastiš ka! Labai į domu ir neį tikė tinai graž u! Plaukimas keltu saulė tekio metu – tiesiog pasaka! Ž odž iais neapsakomas kanjonas! Tiesiog neturė jome daug laisvo laiko. Pigū s suvenyrai visai š alia ir neį tikė tinai skanū s mangų ledai!
griūti
Vieš butis akivaizdž iai nė ra 4 ž vaigž duč ių . Nerekomenduoju!!!
Jis yra 3 ir ne daugiau.
Už siregistravę vieš butyje nusivylė me. Kambariai apleisti, kambarių durys skylė tos, kondicionierius vos veikia, tualetas vos nuleidž ia vandenį , vonia surū dijusi, ant už uola... →idų daug dulkių , viskas sena ir labai susidė vė jusi. Manydami, kad atvykome prie jū ros, kaž kaip priprasime ir, regis, nusiraminsime. Bet tada kambaryje radome tarakoną , dar vieną vonios kambaryje ir negyvą balkone – tai buvo paskutinis laš as. Pagrasinę paskambinti kelionių agentū rai, jie mus ir vaiką perkė lė . Laukė me 2.5 valandos, kol jie iš valė kitą kambarį gatvė je, o pusę.13 val. nakties mums davė kitą kambarį . Jis nebuvo prabangus, į prastas, bet tinkamas, š varesnis ir naujesnis, svarbiausia, be tarakonų . Pasirodo, vieš butis turi senus 1 ir 2 pastatus (kuriame iš pradž ių buvome apgyvendinti), kurie nebetinka gyventi, ir naujus pastatus nuo 3 iki 9, kur są lygos geresnė s. Reikalaujama apsistoti naujame pastate.
Vanduo į kambarį duodamas tik 1 kartą į siregistruojant, vė liau jo galima gauti tik bare. Maistas monotoniš kas ir paprastas. Nė ra jokio saldumyno, jų drebuč iai atrodo siaubingai. Vieninteliai vaisiai – melionai, apelsinai ir datulė s. Vienintelė ž uvis – lydeka teš loje, taip iš kepta, kad ž uvies net nejauti.
Jū ra pasiekiama pė sč iomis greitu tempu – 20 minuč ių kelio, pervež imas į smė lė tą paplū dimį ten ir atgal vyksta tik kartą per dieną (10.00 val. iš vieš buč io atgal 13.00 val. ).
Dirba 2 administratorių pamainos. Vienas garbanotas ž emo ū gio vyras yra grubus, aš trus ir nemalonus. Kitas aukš tas ir plonas, jis mus perkė lė į kitą pastatą.
Baseinai už daromi 18.00 val. Pramogų programos nė ra, daugiau skirta vaikams.
Nerekomenduoju!! ! Už š iuos pinigus yra daug geresnių vieš buč ių su prieiga prie jū ros.
griūti
Atė jo laikas ir man į vertinti š į vieš butį!
Na, ką galiu pasakyti, kaina = kokybė.
Prioritetas buvo kuo daugiau dienų , nes važ iuojant sunkiu keliu vis tiek norisi atsipalaiduoti, o vė liau aptarnavimas ir taip toliau. Pamilau š į vieš butį , nors ir bijojau perskaitę s a... →tsiliepimus. Iš principo, aptarę visus niuansus ir savo poreikius, nusprendė me, kad į prastas variantas yra su gera vieta, pasivaikš č ioti, pamatyti, pamatyti miestą . O mokė jimo skirtumą reikė tų iš leisti restoranams ir pasivaikš č iojimams.
Personalas
Kaip ir visur – yra labai draugiš kų darbuotojų , ir yra tiesiog nemandagių ž monių , kurie iš tavę s tyč iojasi (ypač registratū roje. Viena pamaina labai maloni, o kita – baisu, kaip jie bendrauja ir apgaudinė ja ž mones). Ta pati situacija ir su barmenais. Valytoja buvo tiesiog aukš č iausio lygio, prie baseino gelbė tojas buvo aukš č iausio lygio, barmenai č ia priklauso nuo to, kurie...
Kambariai
Buvome 6-ajame pastate, tolimiausiame. Viskas sena, bet viskas veikė . Labai patogu, kad gilu, tylu, tylu, malonu. Dė l valymo, berniukas, kuris buvo paskirtas į mū sų pastatą , ateidavo kiekvieną dieną , papraš ė me nevalyti daž niau, mums to nereikė jo. Į visus praš ymus, rankš luosč ių , popieriaus, servetė lių keitimą – jis visada viską atneš davo iš pirmo karto. Lova buvo pakeista tik kartą . Tarakonus matė me kartą , bet mes nesame glež ni. Todė l neturė jau jokių ypatingų klausimų.
Izha
Viskas labai, labai prastai, bet kokie pinigai...Iš principo visada turė jau normas ir buvo ką pasiimti. Ir ač iū Dievui, negalima suvalgyti papildomų kilogramų . Darž ovių buvo pakankamai, vaisių buvo maž ai (bet visada buvo), ir mes kaip tik suspė jome į mangų sezono pradž ią , todė l juos pirkome už fiksuotą kainą ir pasiė mė me su savimi (o karališ ki mangai po 55-65-75 UAH už kg yra nuodė mė nevalgyti). Visada bū davo ž uvies, duodavo krabų . Ryž iai buvo skanū s. Nustebome – sriubos visada buvo skanios, nes kituose vieš buč iuose su jomis buvo problema. Keptos spurgos buvo neį tikė tinai skanios, jas valgydavome kiekvieną dieną : ).
Ko negalė jau suprasti, tai kaip jie galė jo sugadinti saldumynus! Saldumynai visada buvo jų , Egipto, specialybė . Tai pirmas vieš butis, kuriame beveik visi saldū s pyragaič iai, bandelė s buvo neskanū s, tikrai neskanū s. O putė siai ir drebuč iai, tiesą sakant, š lykš tū s, neį manoma jų valgyti! Bet galbū t tai labiau pliusas – vė lgi, neatsiveš ite papildomų kilogramų.
Taip pat klausimas vieš buč io vadovybei dė l stalo į rankių politikos! Kadangi jau daugiau nei metus ilsimė s ne viename vieš butyje, esame į pratę su savimi pasiimti savo plastikinius stiklinius, kurių nenupuč ia vė jas, kuriuos patogu neš iotis. Tai už tikrina aplinkosaugą , taupo vieš buč io pinigus ir pigus plastikas neskraido visur aplink baseiną ir ne tik. Č ia buvo kategoriš kai už drausta pilti vandenį , kokteilius prie baro į savo stiklinę (nepraš iau butelio, nekalbu apie neapgalvotą jo pildymą ). Kokia logika? Kad aš paimsiu tris jū sų plastikinius stiklinius ir supilsiu juos į savą jį ? Jū s sumokė site už tris, kuriuos aš iš mesiu per sekundę , ir gerai, kad esu mandagus ž mogus ir padarysiu tai į š iukš liadė ž ę , o ne kaip dauguma ž monių , kurie tiesiog palieka juos aplink baseiną , o jū sų darbuotojai vis tiek praleis laiką valydami š į plastiką...Laikas kaž kaip pradė ti rū pintis aplinka, nes jū sų š alyje yra PROBLEMŲ su tuo.
Jū ra
Š tai klausimas vieš buč iui – nes jie atvirai meluoja!
Kanabeš as – graž us smė lio paplū dimys, visada buvo gultų , viskas gerai, iš skyrus tai, kad iki jo reikia eiti pė sč iomis, ir nė ra jokio autobuso! Tai yra, jie nurodo, kad jis ten yra, kad jie jus ten nuvež a, iš tikrų jų jo nė ra ir iki š io paplū dimio reikia eiti pė sč iomis. Taip pat minusai yra tai, kad į š į paplū dimį reikia pasiimti bilietą , o ten leidž iama eiti tik kartą per dieną ! Tai yra, jū s ten buvote ryte, po pietų sė dė jote prie baseino arba nuė jote į koralinį . Jū s nebeturite teisė s į Kanabeš ą ! Ką ? Kokie apribojimai poilsiautojams? Ne tik tai, kad galite vaikš č ioti pė sč iomis, bet ir pasirinkti, kada! Nesuprantama apribojimų politika (vis tiek visas vieš butis ten neina).
Farš a
viskas č ia graž u, sava atmosfera, yra ką pamatyti. Ž odž iais neį manoma apsakyti grož io, Jacques'o Yves'o Cousteau ir vaikystė s nuotraukos, kurias ž iū rė jote per televizorių . Privalomi koralai ir kaukė , be jų neapsieisite. Bet vė lgi, tai skrydis į vieš butį ! Na, negi taip sunku susukti 3 lentas? Ar tikrai rū pinatė s savo turistų saugumu? Jei norite nusileisti nuo pontono, tai labai pavojinga, tiltas apgriuvusios bū klė s, laipteliai visi nulū ž ę . Todė l geriau lipti nuo kranto, taip ilgiau, bet saugiau.
Apibendrinant, jei suprantate, kur vykstate ir už kiek pinigų , tai variantas dė l savo vietos nė ra labai blogas ir iš principo viskas, kas svarbiausia, yra (jei perkate ekskursiją su nuolaida). Nebus blakių , baltų paklodž ių . Visas kitas problemas galima iš sprę sti arba į sigyti už ekskursijų kainų skirtumą . Todė l tinkamai į vertinkite, ko tiksliai jums reikia atostogoms, ir tada problemų nekils. Ir visada galite rasti ką nors pasiekti, jei norite...Ar sugrį š iu? Než inau, priklausomai nuo to, koks bus praš ymas ir kaina.
griūti
Patekome č ia atsitiktinai, Sharm Cliff vietų nebuvo, vieš buč ių savininkas buvo tik vienas.
314 - kambarys paprastas, bet su nedideliu balkonu. Vonioje plytelė sulū ž usi, durys supuvusios (bent jau taip atrodo). Seifas, nepaisant visų š okių su tamburinais, neveikė .
Mums tai netrukdė . mi... →egojo tik kambaryje.
Kas nustebino - teritorijoje labai maž ai uodų , wi-fi registratū roje geras, kartais valgykloje pagaudavau.
Buvo nuo gruodž io 6 d. , ž monių nebuvo daug. Valgykloje maisto už teko, galė jai ateiti po valandos, visko buvo, patiekdavo. Kiek praš ai. Mes nevartojame alkoholio. Mes ė jome su savo bokalais, gė rimai buvo pilami pilnais puodeliais). Personalas buvo draugiš kas.
Paskutinę dieną , kai vyko lenktynė s ir ž monių padaugė jo apie pusantro karto, viskas pasikeitė - atsirado eilė s, greitai pasibaigė viš tiena ir apelsinai, jų nebepasirodė , dingo draugiš kumas, nes. personalui nepavyko.
Maisto duodavo maž iau.
Po pietų nebuvo galima nuvykti į koralų pliaž ą , iš ten autobusas buvo 14, atgal 14.30 - nerealu. Bet ir vė liau 15.30 ž iemą paplū dimyje yra š eš ė lis.
Farsha paplū dimys, bet jo nepretenzinga dalis, gultai nugara. Seni, dulkė ti č iuž iniai, maž ai š eš ė lio.
Paplū dimys prastai iš valytas. Bet č ia susierzinimas prie tautieč ių , kurie š iukš lina. Iki pontono praė jimas palei skardį , nuo kurio rimtai griuvo, matyt, nuo jo griuvo š iukš lynas, buteliai po visą š laitą , nemalonu.
Koralai geri, gyvi, matė me murenų .
Bet jū s negalite vaikš č ioti palei jū rą palei paplū dimį , paplū dimys padalintas, jie iš kart sustoja. Nuplaukiau į antrą brangaus paplū dimio pontoną – koralai prastesni.
Mums viskas patiko, prieš tai buvo kurortas Mazare, ten paplū dimys ir koralai buvo š iek tiek geresni, bet maisto, nepaisant viso jo nepretenzingumo, neuž teko.
Dar kartą č ia grį ž č iau.
griūti
Atvirai kalbant: į vieš butį atvykome 5 val. , sielvartas pusiau nusistovė ję s 14:00! Atvykimo dieną pusryč iai neį skaič iuoti! Apyrankė s buvo dė vimos jau per 12 dienų ! Visą laiką iki 14-os turė jau sė dė ti salė je, š lykš tu eiti į tualetą ! V... →isiš kai antisanitariš ka! Vieš butis iš mestas! Teritorijos nė ra, viskas apš iurus, mediniai gultai, apš iurę skė č iai, baseinai su š iukš lė mis, baruose galima tik alų gerti - supila butelius į gė dingus plastikinius puodelius ir greitai už sakoma. Alus š iltas, papraš iau į dė ti ledo, iš metė iš kibiro, kuriame stovė jo tie patys buteliai! ! ! Bet liū dniausia: vanduo turi bū ti iš gaunamas !!! ! ! Š io tipo 4 * nenumatyta, kad kambario š aldytuve yra vandens, tač iau net iš duodant bare butelis kainuoja 1 USD !! ! ! Jeigu nori vandens – ieš kok indo ir iš pils prie baro!
Maistas: tai kaž kokia š iukš lė...kad nenumirč iau iš bado, galbū t. Kalė jime turbū t skaniau ir yra daugiau pasirinkimų . Viskas baisaus skonio, bulvių koš ė – tik klijai. Kiekvienas valgymas yra kaž koks ieš kojimas maisto, stalo į rankių ir vietos gauti. Lė kš tė s sulū ž usios ir purvinos, eilė s prie kavos ir vandens, stalų niekas neš luosto, viskas lipna ir purvina.
Jū ra: tai visai ne 2 eilutė ! ! ! Tai suš ikta 15! ! ! Aptriuš ę s mikroautobusas važ iuoja į.2 paplū dimius: Naama į lankoje ir ant koralinio rifo. Dė mesio! : nė ra barų su nemokamais gė rimais ir už kandž iais! Naama į lankoje yra į lanka su vandeniu iki kelių ir krū va jachtų , kurios į š ią į lanką meta dyzelinį kurą ir alyvas, ant vandens yra plė velė iš š ios srutos. Maisto ar gė rimų į š į paplū dimį sargybiniai prie į ė jimo neš tis neleis! Ant koralinio rifo, jei nespė jai į.1 mikroautobusą , gulto negausi! Š iam vieš buč iui yra vieta paplū dimyje, į kurį vis dar atvež a poilsiautojus iš Š arm uolos, jei nori gulto - moki 120 svarų ir guli kur nori.
Tai baisus viesbutis, kas jam davė tokį į vertinimą? ? ? Kas nori grį ž ti į š itą są vartyną?? ?
Kambarys: tualetas nesandarus, kondensatas laš a iš kanalizacijos, plaukų dž iovintuvas sugedę s, balkono durys taip pat iš dauž tos, seifas nepadarytas, vonia aptingusi! Be š ampū no, be stiklo. Bet labiausiai ž uvo: po ankstesnių nuomininkų iš vykimo, prieš tai iš važ iavo vietinių stovykla, lova nebuvo pakeista ! ! ! ką tik už dengtas ir viskas! nepavyko pakeisti rankš luosč ių ir lovos.
Wi-fi tik registratū roje, o tada su silpnu signalu ir nuolat iš jungiamas. Lova.... jausmas, kad ji buvo tik iš klota po ankstesnių nuomininkų...prieš tai iš važ iavo vietinių stovykla...
Kas laikytų š į vieš butį nebrangiu – į ką skite ranką ! Nedaryk to! tai ne 4*, o 1*. Į jį patekome grynai atsitiktinai 5 dienoms, 9 kartus ilsė damiesi Egipte geruose vieš buč iuose. Pirmauja 4.2 balo ir gerų atsiliepimų !
griūti
Vieš butis tiesiog mė š las, apibū dinsiu jį tokį , koks yra iš tikrų jų . Mus atvež ė į vieš butį apie 8.30 ryto, gerai, registracija vė lavo, sakė , kad sutvarkys kambarį ir sutvarkys, bet iš tikrų jų ne tik kambarys buvo kaž kaip iš valytas, bet i... →r mes turė jome patys ieš kokite tualeto dubenė lio valiklio, š iukš lių , kurias reikė tų iš neš ti iš Krepš elyje liko numeriai. Kambarys apgailė tinas, visi baldai kaip po karo, paklodė s toks į spū dis, kad paė mė iš gretimo kambario lovos ir pasiklojo lovą mū sų kambaryje. Koridoriuje ant grindų buvo dulkių , taip pat nuolat po durimis buvo vež imas su š iukš lė mis.
Mes trise skridome, tė tis dvi dienas neturė jo karš to vandens tame pač iame aukš te treč iame korpuse, problemą pavyko iš sprę sti tik ne kartą susisiekus su registratū ra, o paskui pasakius, kad bus. neigiamas atsiliepimas internete. Dė l valymo kambaryje tai apskritai atskira daina, nes visą laiką kambarys buvo pilnai iš valytas tik vieną kartą , visa kita iš vež a š iukš les, lovą spė jo pakeisti tik vieną kartą . Draugai daž niausiai mė gdavo iš eiti 10 dieną iš.12 poilsio dienų , tai net ne apie patarimus ar dovanas, kaip š okoladas Alenka, o tiesiog apie nenorą kaž ko veikti.
Kalbant apie maistą , tai ramus siaubas, bulvė s arba per maž ai iš kepusios arba su juoda plutele nuo apdegimo, nė ra į vairovė s, kasdien tas pats, lė kš tė s visada š lapios, stalai valgomajame tiesiog pakliuvo, ne tik visi gremė zdiš ki, bet ir pats stalvirš is visai bando nukristi, sukasi, siū buoja kaip ant bangų , eilė s valgykloje kaip į prasta kilometro ilgio, tiek maž ai. š io vieš buč io darbuotojai aptarnavo savuosius be eilė s, o neduok Dieve, jū s sugalvojote lė kš tę paž iū rė ti, ką jie duoda beveik š aukdami, kad buvo nuvaryti į eilė s galą .
Vietų prie baseino visada neuž tekdavo, arba stovė k eilė je tikė damasis, kad kas nors nusimes, arba eik kur nori, gerai, jei rasi staliuką , tai kė dž ių neuž tenka, o jei atsineš ei š ias vadinamą sias kė des , geriau stovė ti, viskas buvo duota bare plastikiniuose puodeliuose po 100 gramų , asortimentas 0 (viskis, degtinė , brendis, tekila, alus ir viskas vietinė s gamybos) ledas greič iausiai buvo pagamintas iš techninio vandens apskritai, o jau tada turė jai praš yti, kad tau ją duotų . Kad buteliuke buteliuke gautu gaivaus vandens, neduok Dieve, jis sugalvojo 1.5 litro, kad isvaizda buvo tokia, kad tiesiog pakliuvo ir gerai, kad pila puse.
Vieninteliai š io vieš buč io pliusai – Naama į lankos artumas ir galimybė nueiti į paplū dimį su koraliniu rifu. DAUGIAU NAUDOS NĖ RA. TIE, KAS RAŠ O ATSAKOMYBĖ SE, KAD VĖ L TEN GRĮ Ž S Į Š Į VIEŠ BUČ Į TAI ARBA MAZACISTAI, ARBA VYRAS IŠ URVO IŠ LEISTAS. NIEKAM NEREKOMENDUOJU Š IO VIEŠ BUČ IO, JEI PASIRINKITE BUS DIDŽ IAUSIA JŪ SŲ KLAIDA IR KLAIDA.
griūti
Iš pradž ių ilsė jausi kitame Š arm uolos vieš butyje ir man ten viskas patiko, bet č ia ramiau, skirtas atpalaiduojanč ioms atostogoms. Taip jau susiklostė , kad per 14 dienų turė jau galimybę mė gautis „Sharm Holiday Hotel“ privalumais. Ž inoma, tai už ima mastelį , didž i... →ulė teritorija, daug baseinų , sutvarkyta teritorija, yra kur pasivaikš č ioti, kur pasidaryti nuostabių nuotraukų . Visada garsi muzika ir judesiai. Animacija, š iuolaikiš ka muzika, daug vandens už siė mimų , vandens aerobika, futbolas, nuo č iuož yklų č iulba vaikai. Noriu pastebė ti tikrai š aunius kalnelius, su dukra su malonumu važ iavome dvi valandas! Tiesiog ugnis! Kas mė gsta vakarė lius. Stalo tenisas yra, bet visada už imtas! Pasukite. Š ou, pramoginė s programos, diskoteka vakare. Vieš butis pilnas, visi patenkinti ir laimingi. Kaip į vertinau daugumą egiptieč ių š eimos, ar taip klydau? Bet man tai nė kiek netrukdė . Egiptieč iai yra labai malonū s ir draugiš ki ž monė s. Svarbiausia č ia yra tai, kaip jū s prie jų elgiatė s ir patys tikitė s atsakymo.
Aptarnavimas geras, personalas draugiš kas. Daug kalbė ta apie kambarius ir maistą . Nebuvau alkanas ir tikrai neturiu priekaiš tų . Kambaryje taip pat neieš kojau neš varių kampų . Mano dukra, kaip ir aš , daug buvo Š arm. O kai buvome „Sharm Holiday“, ji vis klausdavo: mama, ar tai tikrai 4*? Visi 5* taš kai yra, na, gal ne pirmas pakrantė s. Iš vieš buč io iš eikite tiesiai į Naama į lanką , tai Š arm centras, ten visko yra. Nereikia galvoti apie klausimus, kur į sigyti dovanų , kur eiti pasivaikš č ioti, į kokį ž uvies restoraną eiti! Tiesiog iš eik ir pasirinkimas nuostabus! Ar norite, kad krevetė s eitų , atsisė skite, valgykite ir mė gaukitė s pasirodymu (daugiausia berniukai š oka). Padegamoji! Verta pamatyti bent kartą . Galite tiesiog iš gerti.
Jū ros pasaka! Autobusas visą dieną važ iuoja labai daž nai, bent jau iki koralų Fanaro, net iki smė lė to Vė jo (beje, iki jo nueiti 10 min. , mė gstantiems pasivaikš č ioti). Rekomenduoju pailsė ti. Bombos vieta. Savo vardu dė koju vieš buč io komandai, kuri stengiasi dė l mū sų , visada mano š irdyje. Grį š iu kuo greič iau!
griūti
Vasarą apsistojome birž elio pabaigoje. Vieš butį pasirinkome, nes buvo paskutinė s minutė s bilietas, likus 1.5 dienos iki iš vykimo, nusipirkome ekskursiją už.450 dolerių dviems. Tai graž iausia, kas buvo per š ią š ventę )))
Iš vykimas buvo 00.30, perkeltas į.2 valandas Bor... →yspilyje, atvež ė mus į vieš butį.6 ryto. Ir iki 11.30 nebuvome į sitaisę kambariuose, o sė dė jome fojė . Tai buvo pragaras, naktinis skrydis be miego, o tada pusė dienos laukimo. Nebuvo nei pusryč ių , nei vandens, tik baisus tualetas fojė .
Kai apsigyvenome, kambariai mū sų nenustebino, viskas standartiš ka. Pro langus matė si baseinas, kuriame vakare vyko visa animacija, girdė josi kambaryje triukš mas. Maistas - kaip valgykloje, valgyti galima, bet nelabai skanu (pas mus kaip), kai kurie sakė , kad jiems skanu. Bet č ia jau skonio reikalas. Iš vaisių.7 dienas, kas tai buvo apelsinai, porą kartų arbū zas, melionas ir datulė s. Vieš butyje nė ra vandens buteliuose. Turite apsipirkti patys. Tada barmenai gali į pilti vandens į jū sų butelį , bet tik pusę indo. Ar į sivaizduojate eilę prie baro. Baras yra kita istorija. Net jei norė tum apsinuodyti š iuo nuorū ku, tai nepavyks)))) Pila tokias aš aras, kad juokinga, net vienam gurkš niui neturi to viskio, brendž io ir pan. Ž monė s papraš ė iš karto 4 stiklines ir supylė į vieną , nes stovė ti tokioje eilė je vis tiek kankina. Taip, pasikalbė jome su barmenais, atsakymo daugiau negavome, o jo direktorius stovė jo už baro ir š aukė arabiš kai. Trumpai tariant, už savo pinigus nusipirkę s ekskursiją vis tiek papraš ai atsigerti, vandens ar kokio kokteilio. Trumpai tariant, tai mane nuž udė .
Iš vykdami pasakė , kad vestibiulyje yra 00.05 val. , o autobusas atvaž iavo apie 01.30 val. Vė l į strigo, laukia. sausas davinys yra kazkas, tai irgi deda i popierini maiseli, kurio uzteko tik isvezti is viebucio ir prie autobuso rankose buvo tuš inukai, o visa kita griuvo ant grindinio ir taip visiems) )). Bet viskas apie blogį , ž inoma, buvo ir gero. Plius š is vieš butis – 2 paplū dimiai. Vienas buvo smė lio, antrasis koralas. Sandy buvo 15-20 minuč ių pė sč iomis nuo vieš buč io, koralai - 15-20 minuč ių . Marš rutas iš vyko 2 kartus ryte ir 2 kartus vakare. Tiesa, laikas nė ra labai patogus. Ant koralų ten maž daug 9 ir 10 val. , atgal 13.30, tai ten pats karš tis. Smė lė tas paplū dimys į prastas, nieko ypatingo, taip, jū ra š vari, skaidri, bet koralinis labai graž us, man labai patiko. Tai didelis pliusas š iam vieš buč iui. Paplū dimyje vietos gultuose už teko visiems.
Na, o dar vienas vieš buč io pliusas – animatoriai. Mergaitė Olya yra ukrainietė , o berniukas Nazaras yra arabas. Jie puikū s, kiekvieną dieną buvo pramogų , atkreipė dė mesį į poilsiautojus.
Jei einate į š į vieš butį , tai tik paplū dimyje tai nebė ra prasmė s.
griūti
Egipte jau 13 kartą , iš kurių Š arm 3-4 kartus.
Apsistojome 7 naktis ir 8 dienas. Registracija po 12.00 val. Pusryč ių negavau, reikė jo laukti pietų.
Privalumai:
- pė sč iomis iki Naama į lankos 10-15 min. ;
- geras susisiekimas (mikroautobusai važ iuoja į Soho 1 USD už.2 ir į s... →enamiestį );
- mano gimtadienio proga į kambarį atneš ė skanų biskvitinį tortą.
Minusai:
- maistas monotoniš kas ir kuklus. Su vaisiniais apelsinais, melionais ir datulė mis, pomidorais, agurkais, ryž iais, mė sa vakarienei arba viš tiena ar kepenė lė mis. Saldainių beveik nė ra, jų net neė mė;
- baseinas ne pirmas gaivumas, geriau maudytis jū roje;
- porcijų nedaug, reikia praš yti papildų . Palyginimui, mums duodama 2 puselė s mandarino, arabams 5;
- bare nedidelis pasirinkimas, jokio vyno, tik romas, viskis, dž inas ir tonikas ir alus.
Kambariai bus valomi iš kvietus registratū rą ir rankš luostį . Taigi mes 5 dienas nuė jome į paplū dimį su 1 rankš luosč iu)
Yra 2 paplū dimiai, smė lio ir koralų , yra pervež imas.
Tai gerai tiems, kurie Š arm yra pirmą kartą , galite geriau paž inti miestą . Smė lio paplū dimyje yra „Spa Sinai“ salonas, kuriame už.10 USD galite pasidaryti viso kū no masaž ą su garine pirtimi ir vonia.
Vieš butis yra silpnas 4 *, bet atminkite, kad visa kita nedaro jus vieš buč iu, o jū s patys.
griūti
Raš au atsiliepimą , nes pirmą kartą lankiausi Egipte) Ž odž iu, viskas atitinka jo kainą ) Už kambarį papildomai nemokė jome, buvo vaizdas į baseiną su č iuož yklomis ir š alia valgomasis) Kambarys buvo padoru, viskas veikė , į skaitant oro kondicionierių ) Maistas nor... →malus, yra ką rinktis ) Desertai ir vaisiai buvo kiekvieną dieną ) Alkoholiniai gė rimai, nealkoholiniai gė rimai, arbata, kava +
Yra pervež imas prie jū ros, nors iki smė lio paplū dimio nueisite 10-15 minuč ių ) Koralų paplū dimys puikus! Nuostabu, net sakyč iau! Jis yra vienas geriausių Š arm) Dė l jo verta eiti.
Ž inoma, „Wi-Fi“ yra gana silpnas, bet jei nė ra daug ž monių , jis gerai į keliamas)
griūti